Besplatno školovanje na ITAcademy

0
179

Najsavremenije IT školovanje za buduće digitalne lidere

Zahvaljujući uspešnom partnerstvu kompanije LINK group i Fondacije Nj.K.V. Prestolonaslednika Aleksandra, tokom protekle dve godine dodelili smo 45 programa besplatnog školovanja na ITAcademy.

I ove godine, sa ciljem pružanja pomoći za vaše dalje usavršavanje u obrazovanju, dodelićemo 25 besplatnih školovanja na ITAcademy, koja ćete moći da pohađate online, putem interneta, pomoću najsavremenije platforme za učenje na daljinu.

Misija naše kompanije je da pomognemo da postanete još uspešniji.

Svi zainteresovani đaci generacije moći će da se prijave na ovoj stranici nakon 21. juna i svečanog prijema đaka generacije na Belom dvoru.

Ovo su prošlogodišnji dobitnici besplatnog školovanja na ITAcademy, koje im je svečano uručeno na prijemu na Belom dvoru, 12. septembra 2018. godine, u 17 časova:

Ana Stojmenović
Druga ekonomska škola, BEOGRAD

Božidar Miku
Tehnička Škola, ODŽACI

Manuel Zaković
Stš ,,Mihajlo Pupin“ , KULA

Milica Vacić
Osma beogradska gimnazija, BEOGRAD

Justina Petricković
Gimnazija Patrijarh Pavle, BEOGRAD

Nikola Savić
Ekonomsko-trgovinska škola, POŽAREVAC

Anja Tomić
Elektrotehnička škola „Nikola Tesla“, PANČEVO

Aleksije Vukić
Tehnička Škola „Užice“, smer: Elektrotehničar Informacionih Tehnologija. UŽICE

Nikola Zorić
Tehnička škola , KIKINDA

Marko Vesić
XIV beogradska gimnazija i SMŠ „Josip Slavenski“, BEOGRAD

Uroš Krstić
Elektrotehnička škola „Zemun“, ZEMUN

Jelisaveta Kalinović
Gimnazija, VELIKA PLANA

Lenka Ristivojević
Mitrovačka gimnazija, SREMSKA MITROVICA

Sanja Božović
Ekonomsko-trgovačka škola „Knjaz Miloš“, GORNJI MILANOVAC

Jovanka Stanojević
Srednja stručna škola ,,Borisalv Mihajlović MIhiz“, IRIG

Strahinja Ivetić
Srednja saobraćajna škola Pinki, NOVI SAD

Bojana Dončev
Gimnazija, BOSILEGRAD

Đorđe Maravić
Srednja stručna škola – CRVENKA

Uroš Dragović
Šumarska škola sa domom učenika , KRALJEVO

Lazar Tomović
Srednja škola „Hiljadu trista kaplara“, LJIG

Sreten Živković
Gimnazija „Stevan Jakovljević“, VLASOTINCE

Jovana Jezdimirović
„Srednja škola“ KRUPANJ

Lazar Rašković
Mašinsko-elektrotehnička škola “Goša”, SMEDEREVSKA PALANKA

Marija Đukić
JU SŠC „Jovan Cvijić“ MODRIČA – REPUBLIKA SRPSKA

Srđan Gudalović
JUSŠC „Nikola Tesla“ BROD – REPUBLIKA SRPSKA